Eli elokuvapalvelu Voddler saatavilla iPhonelle. Kokeilin tuota ja video tulee ihan mukavasti mutta tekstityksessä tuntuu olevan jotain häikkää. iPadille ei ole ainakaan toistaiseksi omaa appsia.
Valikoimassa ei ole kaikkia ilmaisia elokuvia jotka saa normiversion kautta. Kaikesta huolimatta hieno liike Voddlerilta.
Hyvin tosiaan toimii tuo Voddler.. nopeasti lataa (ainakin wifissä) elokuvan näytille..
Tekstityksissä hieman häiritsee nuo <i> ja </i> ja vastaavat tekstien muokkaukset tekstien ympärillä, mutta pieni paha mikä korjaantuu päivityksellä
Once you go Mac, you never go back
Apple iMac late 2012
Apple iPhone 5 16Gb White
Apple iPad 2 32Gb WiFi Musta
Apple iPod Nano 8Gb Musta
Ainakin saunalahden uutena asiakkaan sain tehdä tunnuksen. Kannattaa tuo tarkistaa, jos on saunalahden tai elisan asiakas tai ehkä joltain kaverilta pyytää, jos ei ole tarvetta.
Hepo kirjoitti:Ainakin saunalahden uutena asiakkaan sain tehdä tunnuksen. Kannattaa tuo tarkistaa, jos on saunalahden tai elisan asiakas tai ehkä joltain kaverilta pyytää, jos ei ole tarvetta.
Sanalahden asiakkaana myös vanhana, kirjaudu omille sivuille ja seuraa linkkiä.
Jollet ole saunalahden asiakas, laita YV:tä, neljää nopeinta onnistaa. Sähköpostiosoite tarvitaan.
Viimeksi muokannut pnp, 18.3.2011 klo 20.11. Yhteensä muokattu 2 kertaa.
pnp kirjoitti:Sanalahden asiakkaana myös vanhana, kirjaudu omille sivuille ja seuraa linkkiä.
Jollet ole saunalahden asiakas, laita YV:tä, neljää nopeinta onnistaa. Sähköpostiosoite tarvitaan.
pnp kirjoitti:Sanalahden asiakkaana myös vanhana, kirjaudu omille sivuille ja seuraa linkkiä.
Jollet ole saunalahden asiakas, laita YV:tä, neljää nopeinta onnistaa. Sähköpostiosoite tarvitaan.
iPhone 5, 32GB Black - Apple TV 3rd gen - The New iPad, 64GB Black
iPhone 4S 32GB Black - Huollossa
Ex: iPad 2, 32GB Black WiFi + 3G - iPhone 4, 32GB Black, UK - iPhone 3G, 8GB
Mun puhelimessa ei koskaan ole ollut JB:tä ja ohjelmistoversio on 4.3 silti välillä lyö erroria mainosten jälkeen.
Ei tuolta ainakaan uskalla ostaa mitään kun ei tiedä milloin taas jumittaa.
Mulla on 4.3 ja hyvin toimii tuo Voddler. Ei ole ollut nyt parina päivänä mitään ongelmaa kun oon testannu. En oo kyllä kertaakaan leffoja kokonaan kattonu.