Hehee...KunkkuJ kirjoitti:Kaltaisesi valkokaulushipit ovat luusereita kaikki tyynni.
Valkokaulushippi...
![Iso hymy [:D]](./images/smilies/icon_biggrin.gif)
Luuserin hyväksyn, mutten tuota toista...
![Iso hymy [:D]](./images/smilies/icon_biggrin.gif)
Viesti Kirjoittaja Tauvo »
Hehee...KunkkuJ kirjoitti:Kaltaisesi valkokaulushipit ovat luusereita kaikki tyynni.
Viesti Kirjoittaja tuomaril »
Terävä havainto kuomaseni.Tauvo kirjoitti:Jumanmunkekka!
Mun sormet on eri pituisia!
Viesti Kirjoittaja Tauvo »
Yhden vähän pidemmän...Viizei kirjoitti:Kuinka monta viskipaukkua olet jo ottanut, Tauvo?
Viesti Kirjoittaja tuomaril »
Viesti Kirjoittaja M.P.T »
Kuvia isäsi kohokohdista. Lapsien syntymä yms. Keität aamulla kahvit isukille, jos hän juo. Kakku on hyvä. Jos et ole hommannut niin ABC:ltä ehdit vielä hommaamaan jonkinlaisen paakkelsin. Tiedät isästäsi enemmän kuin minä. Teet aamiaisen ja olet kiltisti loppuvuoden. näytä isälle, että olet nyt mies ja poikavuodet on takana. Tämä on isille yleensä ylpeydenaihe. Miksi isänpäivä ei voi olla jokapäivä?tuomaril kirjoitti:Ideoita mitä laitan isänpäiväkorttiin ? Jotain kuvia ainakin isistä...
Viesti Kirjoittaja Jussi68 »
Miksi toi Aakkostsydeemi pitää tunkea kaikkialle?M.P.T kirjoitti: Kakku on hyvä. Jos et ole hommannut niin ABC:ltä ehdit vielä hommaamaan jonkinlaisen paakkelsin.
Miksi isänpäivä ei voi olla jokapäivä?
Viesti Kirjoittaja arisel »
Viesti Kirjoittaja hatey »
Viesti Kirjoittaja arttula »
Viesti Kirjoittaja KunkkuJ »
Niin miksei voisi? Siinähän voi samalla harjoittaa sanatonta viestintää.hatey kirjoitti:Miksei hameenhelmaan tuulisella säällä voi laittaa roikkumaan tuommoisia mörrimöykky-pöytäliinapainoja?![]()
Viesti Kirjoittaja redhat »
Viesti Kirjoittaja tosikko »
Viesti Kirjoittaja redhat »
Amazonia tossa kattelinkin juuri. Mekaanisten levyjen kanssa mietityttää postitus, ostoskorissa lukee "Certified Frustration-Free Packaging" joka on ilmeisesti erityisen herkille laitteille.tosikko kirjoitti:^ Britti Amazonista ainakin on paljon SSD levyjä tilailleet.
Viesti Kirjoittaja Kain »
Viesti Kirjoittaja tuomaril »
En tiedä. Molemmat osapuolet hyötyvät tästä. Toinen saa pesää, toinen rahaa.Kain kirjoitti:Mitä vikaa seksin ostossa on?
Viesti Kirjoittaja Lare »
Toinen pesää, toinen pesämunaa.tuomaril kirjoitti:En tiedä. Molemmat osapuolet hyötyvät tästä. Toinen saa pesää, toinen rahaa.
Viesti Kirjoittaja Jussi68 »
Kun saa munaa pesään, saa samalla pesämunaa.Lare kirjoitti:Toinen pesää, toinen pesämunaa.
Viesti Kirjoittaja arisel »
Viesti Kirjoittaja amanita »
Jaossa on vain liha, ei se kokonaisuus, jonka syvä tunne siihen lisää.Kain kirjoitti:Mitä vikaa seksin ostossa on?
Viesti Kirjoittaja tuomaril »
Viesti Kirjoittaja Peitsamo »
Viesti Kirjoittaja KunkkuJ »
Ja mitä enemmän niitä syntymäpäiviä osuu kohdalle, sitä helpompaa tuo unohtaminen on...Peitsamo kirjoitti: Onneksi kerkiän vielä unohtamaan sen
Viesti Kirjoittaja arttula »
Jaossa on vain lihaa tarpeeseen, ei nalkutusta ym. kokonaisuutta...amanita kirjoitti:Jaossa on vain liha, ei se kokonaisuus, jonka syvä tunne siihen lisää.Kain kirjoitti:Mitä vikaa seksin ostossa on?
Viesti Kirjoittaja amanita »
Viesti Kirjoittaja Kain »