Hiton hellsinki. Sielon kaikki kallista.

Viesti Kirjoittaja Erño »
Viesti Kirjoittaja Tauvo »
Viesti Kirjoittaja Citruuna »
Viesti Kirjoittaja amanita »
Samaa laatumerkkiä täälläkin.hks kirjoitti:[img]Sorel-toffeli[/img]
ja
[img]Sorel-toffeli]
Viesti Kirjoittaja mercury »
Viesti Kirjoittaja tuomaril »
Viesti Kirjoittaja Jamac »
Luulin että roikotat kissaa haarukassa.mercury kirjoitti:Kisatuliaisiksi kotijoukoille ergonomisesti muotoiltu poskenrapsutin
rapsutin.jpg
Viesti Kirjoittaja redhat »
Viesti Kirjoittaja Kevät »
Täällä Helsingissä meidän talossa Surinan valokuituyhteys sisältyy yhtiövastikkeeseen, siis nopeudella 2M, joka mulle riittää aivan mainiosti. Sitten jos haluais nopeempaa, seuraava vaihtoehto on 10M hintaan 5€/kk ja ja 100M 20€/kk.Erño kirjoitti:^^no jopa on hintaa kuidulla! Itse maksan vähän reilut 20 euroa kuussa. Toi oikeasti vain kolmasosan tuosta, kun saan kämppiksiltä hyvitystä netin käytöstä.
Hiton hellsinki. Sielon kaikki kallista.
Viesti Kirjoittaja Anniel »
Viesti Kirjoittaja eskop »
Viesti Kirjoittaja thoug »
Viesti Kirjoittaja Lakiopaalu »
Viesti Kirjoittaja petroc »
Viesti Kirjoittaja Tauvo »
Viesti Kirjoittaja arttula »
Viesti Kirjoittaja Tauvo »
Ei tullut viiliä, mutta tuli Lennart Nilssonin kuvakirja sikiöistä. No, kun halvalla sai. Myös kantolan suolakeksejä juustoalustoiksi näköjään ostin.Tauvo kirjoitti: Taidanpa lähteä törsäämään lisää. Aion ostaa viiliä.
Viesti Kirjoittaja Tauvo »
Luulen, että tuollainen parinkympin hintainen kiiltävä esine on teholtaan samaa, kuin jos joku huutaisi oikein kovaa sinua kohti. Täyteen ladattuna voi olla jo yhtä tehokas, kuin kuvan esine.petroc kirjoitti:Ajattelin kokeilla tällaista pientä matkapartakonetta, kun on ulkonäöltään ihan mukava.
Viesti Kirjoittaja iMies »
Nyt sitten selvisi kuka oli varastanut myymälästä ne 61 paria Vaude Himalaya -lapasia...arttula kirjoitti:Lähdin vaan vähän tsekkailemaan kamoja Varuste.net:in myymälään. Löytyihän sitä sieltä mukaanotettavaksi yli 1200 e edestä
Viesti Kirjoittaja hatey »
Viesti Kirjoittaja Erño »
Viesti Kirjoittaja mercury »
Viesti Kirjoittaja Jussi68 »