

AMA-EDIT: Ketju erotettu omakseen iPhone SE:n odotteluketjusta.
Viesti Kirjoittaja rambleri »
Viesti Kirjoittaja LyijyS »
Viesti Kirjoittaja corydalics »
4s verrattuna pitäs olla huima ero. kamera,akku,tehot, tässä se erikoisuus onkin vastaavaa saat hakea jos haluat pienen näppärän tehopaketin. Hinta ehkä olisi saanut olla 100e vähemmän. itse saan lauantaina puhelimen ja varmasti 4s jälkeen joka on ollut varapuhelimena, tulee wow fiilis i tuosta nopeudesta. Jailbreak kun vain tulisi vielä saisi matkitun 3D kosketuksen sun muut.LyijyS kirjoitti:Tänään vaihtui iPhone 4s --> iPhone SE 64 gb. Ei tässä mitään erikoisia huomioita ole. Tutunoloinen laite, mutta toki sulavampi toiminnoiltaan. Koko on juuri hyvä itselleni. Virtanäppäin helisee tässä yksilössä selvästi.
Viesti Kirjoittaja juhakuus »
Viesti Kirjoittaja stiftari »
Viesti Kirjoittaja L-Janne »
Viesti Kirjoittaja bgis »
Viesti Kirjoittaja LyijyS »
Viesti Kirjoittaja iPadPhoneMac »
Viesti Kirjoittaja corydalics »
Viesti Kirjoittaja rambleri »
Viesti Kirjoittaja strong »
Viesti Kirjoittaja elvasti »
Viesti Kirjoittaja Anghorn »
Viesti Kirjoittaja wanderer »
Viesti Kirjoittaja iPadPhoneMac »
Viesti Kirjoittaja thoug »
Viesti Kirjoittaja strong »
Viesti Kirjoittaja iPee »
Viesti Kirjoittaja Treme »
Viesti Kirjoittaja jonivaa »
Viesti Kirjoittaja L-Janne »
Mulla toimii ongelmitta Kian bluetoothin kanssa, ei moitteita.Treme kirjoitti:Oletteko omistajat kokeilleet puheluita bluetoothin kautta?
Viesti Kirjoittaja Ouzi »
Viesti Kirjoittaja iPee »
Viesti Kirjoittaja LyijyS »
Oma luuri käytössä lähes julkaisusta saakka ja onneksi ei ole noin käynyt vaikka taskussa olenkin pidellyt. Pitänee olla varovainen ja seurailla tilannetta.jonivaa kirjoitti:Viikon ollut käytössä SE, aivan mahtava puhelin kokonsa ja tehojensa puolesta! Mutta kyllä ottaa päähän siitä on muovaantunut banaanipuhelin![]()
Palaa sivulle “iPhone-, iPad- ja Apple Watch -laitekeskustelu”