Kysyjä on tosiaankin laittanut kommenttinsa Apple-käyttäjien yhteydenottokaavakkeeseen, löysin tuon kokonaisuudessaan sieltä. Sinne ei ole tarkoitus laittaa Applen tuotteisiin tai vastaaviin foorumilla esitettyihin asioihin liittyviä kysymyksiä, vaan vain esimerkiksi kirjautumiseen, salasanoihin ja monenlaisiin, vaikkapa mainostukseen liittyviä asioita.
Olet saanut viestin, että Apple-käyttäjille lähettämäsi viesti on käsitelty, ilmeisesti olit ihmeissäsi jostain foorumilla tehdystä toimenpiteestä liittyen siellä olleeseen viestiisi. Ylläpidolle voi laittaa täällä foorumilla vaikkapa yksärin, jos jokin toimenpide ihmetyttää, tuonne mainittuun tiketöintiin sitä ei kannata laittaa.
Ei siis kannatta pohtia ainakaan oudostelemaasi linkkiä enempää, mikäli ongelma liittyy johonkjin muuhun asiaan, toivon saavasi täältä vastuksen.
![Hymy [:)]](./images/smilies/icon_smile.gif)