Ähh, kai se pakko on lukioon mennä...Erño kirjoitti:Sitten töihin tottakai? 8)maukku92 kirjoitti:Kuten myös, vuosi vielä.art-turku kirjoitti:Ihan peruskoulussa vielä.
![Hymy [:)]](./images/smilies/icon_smile.gif)
Viesti Kirjoittaja tahkis »
Tuolla oli arviolta 20 kannettavaa, josta 1 Macbook ja yksi näytti iBookilta. Loput jotain 20" Acereita.sunäitis kirjoitti:Tänään oli tietojärjestelmien luennolla kuusi kannettavaa salissa. Kolme niistä valkoisia MacBookeja.tahkis kirjoitti:Tänään oli auditoriossa jollain muullakin Macbook käytössä, näyttipä ohimennen käyvän Hompussa.
Viesti Kirjoittaja jusap »
Viesti Kirjoittaja Anaconda »
jusap kirjoitti:Itsellä 5op/3ov vaille kauppatieteiden kandin paperit ja aloitin nyt syksyllä eräässä erityisoppilaitoksessa, jonka virallinen status on amis.
Viesti Kirjoittaja imphasis »
Viesti Kirjoittaja growlithe »
Viesti Kirjoittaja hrmh »
Niin! Ja siitähän jo kun on ainakin pari - kolme vuotta, onko se viisaus piilevää vai mitä? 8)Lillan kirjoitti:No mutta! Olethan jo aika viisas kun mäkkiin olet ymmärtänyt vaihtaa 8)hrmh kirjoitti:TOINENKIN lääkisläinen! Voe tokkiinsa! Minä myös minä myös minä myös! (joskus sitten ehkä kun viisastun)