![Iso hymy [:D]](./images/smilies/icon_biggrin.gif)

Viesti Kirjoittaja Celia »
Viesti Kirjoittaja Makahall »
Puppua minunkin mielestäni! Itse himoitsen parhaillani mansikka-juustokakku Hagen-Dazsia! Ei pysty vastustamaan.....Celia kirjoitti:Olen joskus lukenut jostain naisten hömppälehdestä, että makeanhimo (ja muut vastaavathimot) kestävät vain n. 20 minuuttia. Eli makeanhimon iskiessä pitäisi vain keksiä muuta tekemistä puoleksitunniksi ja makeanhimon pitäisi tuona aikana hävitä.
Puppua!!![]()
Kärvistelin makeanhimossa tunteja! Lopulta päätin ottaa kingisjäätelön ja nauttia siitä. Hyvää oli!
Viesti Kirjoittaja Juh0` »
Viesti Kirjoittaja amanita »
Kolmas mielen yhdyntä: kaveri haluaa molempia mainitsemiaan seikkoja!
Viesti Kirjoittaja Martin2 »
Juuri tätä Vincin neitoa? Eikö Mona Lisa maistunut? Eikä Rouva Katajakaan? http://arthistory.about.com/library/art ... leo_02.htm
Viesti Kirjoittaja Sherukka »
Nikkor AF 50mm F/1.4D.coolmeester kirjoitti:150mm macronikkori tänne...Viizei kirjoitti:Lisään omaani vielä tuon 14mm Nikkorinompputetteri kirjoitti:23'' Cinema ja Nikkorit 14mm 2,8 ja 85 1,4 on täällä himon kohteinaViizei kirjoitti:MacPro tai PowerMac G5 + Cinema![]()
Ja tietenkin se D3