-P-

Viesti Kirjoittaja Puttinen »
Viesti Kirjoittaja gike »
Viesti Kirjoittaja inf »
Viesti Kirjoittaja Puttinen »
Jotenkin vaan kusetettu olo, kun iphonesta on vouhotettu autonavigaattorin korvaajana... Olisi ollut käyttöä nimenomaan tuolle ominaisuudelle, ainakin itselläni. Vaikutti vahvasti myös ostopäätökseen. Grr.inf kirjoitti:Se auton kori ja muut osat aiheuttaa sille kompassille niin kovat häiriöt että se on ihan normaalia ettei se autossa toimi oikein. Kävellessä ja Google Maps käytössä tuo on aivan loistava ja toimii juurikin niin kuin pitää.
Viesti Kirjoittaja inf »
Nyt en ihan ymmärrä. Hankippa vaikka Navigonin Mobile Navigator niin sulla on ihan loistava navigaattori sen jälkeen siinä puhelimessa. Ei kai iPhonea missään vaiheessa olla mainostettu navigaattorin korvaajana, itse en ole ainakaan tälläistä mainontaa Applelta nähnyt. Google Maps kun ei ole navigointisovellus, vaan pelkkäkarttasovellus joka antaa myös reittineuvoja.Puttinen kirjoitti:Jotenkin vaan kusetettu olo, kun iphonesta on vouhotettu autonavigaattorin korvaajana... Olisi ollut käyttöä nimenomaan tuolle ominaisuudelle, ainakin itselläni. Vaikutti vahvasti myös ostopäätökseen. Grr.inf kirjoitti:Se auton kori ja muut osat aiheuttaa sille kompassille niin kovat häiriöt että se on ihan normaalia ettei se autossa toimi oikein. Kävellessä ja Google Maps käytössä tuo on aivan loistava ja toimii juurikin niin kuin pitää.
Viesti Kirjoittaja strong »
Viesti Kirjoittaja EJMV »
Viesti Kirjoittaja atheos »
Viesti Kirjoittaja harri »
Viesti Kirjoittaja Sherukka »
Ei kannata, Navigon on sen verran pätevä.harri kirjoitti:Nyt vaan ehkä kannattaisi ventata tätä (ilmaista) http://yle.fi/uutiset/tiede_ja_tekniikk ... origin=rss
-Harri
Palaa sivulle “iPhone-, iPad- ja Apple Watch -laitekeskustelu”