Haittaako jos se maksaa kokoluokkaa enemmän?Anghorn kirjoitti:Ei muuten haittaisi yhtään vaikka seuraavan sukupolven matto olisi jonkun verran tätä nykyistä isompi.
![Neutraali [:|]](./images/smilies/icon_neutral.gif)
Viesti Kirjoittaja Macco »
Haittaako jos se maksaa kokoluokkaa enemmän?Anghorn kirjoitti:Ei muuten haittaisi yhtään vaikka seuraavan sukupolven matto olisi jonkun verran tätä nykyistä isompi.
Viesti Kirjoittaja Blank^ »
Viesti Kirjoittaja atheos »
On mulla puolikkaan maton demokuva olemassa mutta hetkeen tuo ei ole mihinkään edennyt. Pitäisi taas järjestää itselleen aikaa jatkaa tuota. Sen verran sanon että omasta mielestäni ehdottomasti oikea tapa ilmaista näppäinkomennot hiirimatossa on tuo OS X:n valikoissa käytetty formaatti eli esim. ⌘⇧3. Tämä saattaa nimittäin joillekin aiheuttaa ahaa-elämyksen valikoita tutkiessaan että kas, tällehän on tämä ja tämä pikanäppäin. Lisäksi tuo hannunvaakuna on jokaisessa näppiksessä kun taas vanhoissa on omena ja uusissa teksti "cmd". Sama option ja shiftin kanssa, control (menuissa ^) on ainoa poikkeus mutta eipä tuolla napilla paljoa virkaa olekaan. Vähemmän selittelyä kun tarvitsee vaan verrata symboleita.Donza kirjoitti:Onkos tämä projekti edennyt mihinkään? Olisi oiva lahja muutamalle noob-Macistille, mutta tuo wanhentunut omenanäppäin tulisi takuulla hämäämään vasta-alkajia.
Viesti Kirjoittaja Anghorn »
Riippuu tietysti siitä kuinka paljon enemmän. Muutaman euron kalliimpi, mutta pinta-alaltaan vähän isompi matto voisi olla kova juttu. Etenkin siinä tapauksessa, että ostajalla olisi vara valita halvemman ja kalliimman version välillä.Macco kirjoitti:Haittaako jos se maksaa kokoluokkaa enemmän?Anghorn kirjoitti:Ei muuten haittaisi yhtään vaikka seuraavan sukupolven matto olisi jonkun verran tätä nykyistä isompi.
Viesti Kirjoittaja Anghorn »
Viesti Kirjoittaja Macco »
Ei näillä näkymin, ymmärtääkseni. Ehkä joskus kaukaisessa tulevaisuudessa, mutta Macrumorsin ostosuositus on Buy - Product recently updated.Anghorn kirjoitti:Onkohan tuo mukimalli päivittymässä lähiaikoina?
Viesti Kirjoittaja Anghorn »
Tätä haettiin, kiitokset.Macco kirjoitti: Macrumorsin ostosuositus on Buy - Product recently updated.
Viesti Kirjoittaja amanita »
Justhan toi päivittyi viime vuoden puolella, otin muuttui mielestäni mukavamman näköiseksi ja jotenkin helpommin kädessä pideltäväksi. Siittä vaan hankintaan hieno muki!Anghorn kirjoitti:Onkohan tuo mukimalli päivittymässä lähiaikoina?
"Jos ostan NYT niin ihan varmasti kohta tulee uudempi ja hienompi malli myyntiin."
Viesti Kirjoittaja Anghorn »
Mä olisin tykännyt enemmän tuosta pyöreämmästä ja pehmeämmin muotoillusta mallista. Mutta tilaukseen tuo menee kummiskii.amanita kirjoitti: Justhan toi päivittyi viime vuoden puolella, otin muuttui mielestäni mukavamman näköiseksi ja jotenkin helpommin kädessä pideltäväksi. Siittä vaan hankintaan hieno muki!
Viesti Kirjoittaja Blobikka »
Viesti Kirjoittaja mele »
Viesti Kirjoittaja TheKraken »
Hyvin on ainakin täällä toiminut.mele kirjoitti:Toimiiko matto muuten hyvin niin optisella- kuin laserhiirelläkin?
Viesti Kirjoittaja menorca »
Viesti Kirjoittaja MVi »
Ei tarvi laitella mitään tiedonantoja/viesti maksun saajalle -kohtaan jos ei halua. Reskontra on hyvin ajan tasalla. Maksun saavuttua posti tuo päivässä tai kahdessa.menorca kirjoitti:Äsken tilasin maton. Pitääkö maksaessa aihekenttään laittaa nimi vai mitä? Ja kuinka nopeasti matto tulee?
Viesti Kirjoittaja Esa66 »
Viesti Kirjoittaja MVi »
Tästä kuvasta paljoa tolkkua saakaan. Matosta saa paremmin.Esa66 kirjoitti:Katselin tuota hiirimattoa, vaikutti kovasti mielenkiintoiselta. Kysymys kuuluu, jos tämä alla oleva on isompi tuotekuva, niin miten helvatussa siitä saa tolkkua?Vai, onko syytä käydä varaamassa optikolle aika, ensisijaisesti?
Viesti Kirjoittaja Esa66 »
Viesti Kirjoittaja MVi »
Viesti Kirjoittaja Mikael K. »
Viesti Kirjoittaja MVi »
Tavarat ovat matkalla.Mikael K. kirjoitti:Laitoin taas kaksi paitaa tilaukseen sekä hiirimaton.
Viesti Kirjoittaja Mikael K. »
Seurantakoodi putkahti sähköpostiin. Hienoa ja kiitoksia.MVi kirjoitti: Tavarat ovat matkalla.
Viesti Kirjoittaja Aperture »
Sain myös oman lähetykseni seurantakoodin. Kiitoksia MVi.Mikael K. kirjoitti:Seurantakoodi putkahti sähköpostiin. Hienoa ja kiitoksia.MVi kirjoitti: Tavarat ovat matkalla.
Viesti Kirjoittaja Salamijakk »
Viesti Kirjoittaja sieltloyty »
Viesti Kirjoittaja sieltloyty »
Palaa sivulle “Foorumin ylläpito”